دوربین امنیتی و وایرلس Minion HD

اخبارفناوری

با دوربین امنیتی و وایرلس Minion HD علاوه بر امنیت، سرگرمی و نشاط را به خانه خود بیاورید. طراحی زیبا و سرگرم کننده این دوربین باعث می شود خانواده و فرزندان شما حس امنیت و رضایت بیشتری داشته باشند.

طراحی این دوربین مانند مینیون است. در حقیقت، چشم مینیون همان لنز به کار رفته در دوربین می باشد. دوستان و خانواده شما شاید متوجه نشوند که Minion HD دوربین است، به دلیل طراحی منحصر به فرد این دستگاه، هیچ وقت به چشم دوربین امنیتی به نظر نمی رسد و این دوربین امنیتی برای خانواده و فرزندان خود دوستی سرگرم کننده خواهد شد.

با استفاده از سیستم ارتباط دو طرفه، شما می توانید از Minion Translator برای تبدیل صداها به صدای خود استفاده کنید.دوربین امنیتی Minion Cam می تواند صدای انواع مینیون ها را بصورت تصادفی(مثل صدای “Hey” و “Boss”) تولید کند.

دوربین امنیتی و وایرلس Minion HD می تواند از طریق نرم افزار به دستگاه تلفن همراه هوشمندتان متصل شود و شما قادر خواهید بود در پایان هر روز، مهم ترین اتفاقات را که برای فرزندانتان و افراد داخل خانه پیش می آید را مشاهده کنید.

دوربین امنیتی و وایرلس Minion HD

ویدیو دوربین امنیتی و وایرلس Minion HD

این مطالب را هم بخوانید : 

[siteorigin_widget_vc so_widget_data=”{"widget_class":"SiteOrigin_Widget_PostCarousel_Widget","widget_data":{"title":"","default_thumbnail":0,"default_thumbnail_fallback":"","image_size":"sow-carousel-default","posts":"","_sow_form_id":"9415906935c27b28cb9362614215424","_sow_form_timestamp":"1546107707772"}}”]
, , , , ,
نوشتهٔ پیشین
دوربین امنیتی نظارتی Nest Cam
نوشتهٔ بعدی
راهنمای ضبط صدا بر روی مموری کارت در دوربین مخفی s06

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست