دوربین امنیتی و هوشمند Netgear Arlo

اخبارفناوری

با دوربین امنیتی و هوشمند Netgear Arlo خانه و  ویلای خود را روشن نگه دارید. مکانیزم این دوربین بدون سیم و وایرلس است و شما می توانید در مناطق و محل های که نور کم است ( به عنوان مثال: حیاط خلوت، پارکینگ و فضاهای باز) Netgear Arlo را نصب کنید و آن منطقه را روشن کنید. این دوربین همچنین دارای پایه های قابل تنظیم است و به شما این امکان را می دهد که دوربین امنیتی و هوشمند Netgear Arlo را هر جایی که می خواهید نصب کنید و قرار دهید.

نور هر زمانی که حرکت را تشخیص دهد، به طور خودکار روشن می شود، هر چند شما قادر خواهید بود حساسیت حرکت را برای مناطق مختلف تنظیم کنید. همچنین می توانید در صورتی که خارج از شهر هستید چراغ های دوربین را از راه دور تنظیم کنید انگار شما در خانه حضور دارید، که همیشه روشن یا خاموش باشد، شما می توانید با استفاده از برنامه Arlo این زمانبندی را انجام دهید همچنین می توانید موقعیت لنز دوربین را تغییر دهید و رنگ نور آن را نیز عوض کنید. دوربین چراغ دار و هوشمند Arlo زمانی که حرکت و اتفاق مشکوکی را حس کند به موبایل و یا ایمیل تان هشدار ارسال می کند و شما را از اتفاق رخ داده با خبر می کند.

دوربین امنیتی و هوشمند Netgear Arlo

ویدیو امنیتی و هوشمند Netgear Arlo

این مطالب را هم بخوانید : 

[siteorigin_widget_vc so_widget_data=”{"widget_class":"SiteOrigin_Widget_PostCarousel_Widget","widget_data":{"title":"","default_thumbnail":0,"default_thumbnail_fallback":"","image_size":"sow-carousel-default","posts":"","_sow_form_id":"9415906935c27b28cb9362614215424","_sow_form_timestamp":"1546107707772"}}”]
, , , , , , , , , ,
نوشتهٔ پیشین
دوربین امنیتی Canary Flex HD
نوشتهٔ بعدی
دوربین امنیتی نظارتی Nest Cam

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست