Luna کوچک‌ترین دوربین 360 درجه دنیا

اخبارفناوری

Luna – کوچکترین دوربین ۳۶۰ درجه در جهان است.

با استفاده از دوربین ۳۶۰ درجه Luna، هرآنچه در اطرافتان می‌بینید، در یک عکس ثبت کنید. این دوربین به نحوی طراحی شده که همه افراد می‌توانند به سادگی از آن استفاده کنند، چرا که تنها با یک دکمه کار می‌کند. دوربین Luna دارای دو لنز فیش آی ۱۹۰ درجه می‌باشد و تمام فضای اطراف شما را پوشش می‌دهد. Luna ضد آب بوده و از هیچ قطعه متحرکی استفاده نمی‌کند، به همین دلیل استفاده از آن ساده و ایمن است.

دوربین 360 درجه Luna
 ویژگی تثبیت‌کننده گریو که در دوربین Luna وجود دارد، به شما کمک می‌کند تصاویر و ویدئوهای شفاف و واضحی ثبت کنید. دوربین Luna با بهره‌گیری از شبکه وایفای داخلی، به شما کمک می‌کند تا تصویری زنده از اطرافتان را بر روی دستگاه خود مشاهده کنید. این دوربین با دارا بودن قطر ۶ سانتی‌متر، به‌راحتی در هر جایی قرار می‌گیرد و شما می‌توانید با استفاده از آن بهترین تصاویر را ثبت کنید. بسته به موقعیتی که در آن قرار دارید، می‌توانید یکی از حالات تخت، کروی، VR یا مداری را انتخاب کنید.

دوربین Luna، کوچک‌ترین دوربین 360 درجه جهان

ویدیو دوربین ۳۶۰ درجه Luna

این مطالب را هم بخوانید : 

[siteorigin_widget_vc so_widget_data=”{"widget_class":"SiteOrigin_Widget_PostCarousel_Widget","widget_data":{"title":"","default_thumbnail":0,"default_thumbnail_fallback":"","image_size":"sow-carousel-default","posts":"","_sow_form_id":"9415906935c27b28cb9362614215424","_sow_form_timestamp":"1546107707772"}}”]
, , , , , , ,
نوشتهٔ پیشین
روشن کردن ال ای دی دید در شب در دوربین مخفی 06
نوشتهٔ بعدی
راهنمای اتصال به وایفای داخلی دوربین 06 در برنامه CamView

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست