راهنمای اتصال دوربین به مودم در برنامه CamView

برای اتصال دوربین به مودم با استفاده از برنامه CamView، مطابق ویدئوی زیر عمل کنید:

بعد از اینکه از طریق وایفای داخلی دوربین ۰۶ تصویر دوربین را بر روی گوشی مشاهده کردید حالا نوبت به انجام تنظیمات انتقال تصویر دوربین ۰۶ می رسد

setting دوربین به شکل چرخ دنده در زیر پنجره دوربین قابل مشاهده است برای انجام مراحل تنظیمات انتقال تصویر مسیر زیر را طی کنید 

 wifi setting < setting 

صفحه بعدی قسمتی است که شبکه های وایفای اطراف شما را سرچ می کند و می توانید مودم تان را از میان آنها انتخاب کنید بعد از انتخاب کردن شبکه وایفای مودم تان بر روی آن زده و پسورد مودمی که قصد دارید دوربین به آن کانکت شده و از اینترنت آن استفاده کند را وارد کرده و connect را بزنید. بعد از حدود ۲۰ ثانیه شبکه وایفای دوربین حذف شده و دوربین به مودم کانکت می شود و گوشی شما نیز به مودم تان وصل خواهد شد. دوباره مطابق حالت اول نصب یعنی وصل شدن به وایفای داخلی دوربین ۰۶ به پنجره اول رفته و مشاهده می کنید که دوربین را به حالت آنلاین نمایش می دهد. 

نکته : در صورتیکه در قسمت سرچ شبکه های وایفای چیزی نمایش داده نشد

این حالت ممکن است در بعضی از انواع گوشی اندروید اتفاق بیفتد در صورتیکه چیزی در صفحه به نمایش در نیامد در قسمت پایین صفحه بر روی دکمه add در پایین صفحه کلیک کنید در این حالت اسم شبکه وایفای مودم را بصورت دستی در برنامه وارد کرده و در قسمت پایین secure را بر روی TKIP قرار داده و پسورد خود را وارد کنید.

نکته مهم :

شبکه وایفای مودم مخفی نباشد * مک فیلتر مودم فعال نباشد * پسورد مودم شامل عدد و حروف باشد ( کاراکتر مثل *&%# نداشته باشد ) 

, , ,
نوشتهٔ پیشین
راهنمای اتصال به وایفای داخلی دوربین 06 در برنامه CamView
نوشتهٔ بعدی
نصب و استفاده از دوربین لامپی

پست های مرتبط

فهرست