راهنمای اتصال به وایفای داخلی دوربین 06 در برنامه CamView

برای اتصال به شبکه وایفای داخلی دوربین با استفاده از برنامه CamView، مطابق ویدئوی زیر عمل کنید:

بعد از نصب اپلیکیشن camview  به قسمت تنظیمات وایفای موبایل خود مراجعه کرده و به شبکه وایفای دوربین مخفی ۰۶ متصل شوید که به صورت IPC_ 00000000000 می باشد که ۰ ها عدد و حروف مختلف با توجه به ای دی دوربین شما می باشد. 

نکته : در صورتیکه در قسمت سرچ شبکه های وایفای این شبکه نمایش داده نشد دکمه ریست دوربین را آنقدر نگه دارید تا چراغهای روی برد دوربین خاموش و مجددا روشن شود ( دکمه کوچک سیاه رنگ)

نکته : پسورد شبکه وایفای در دوربین  ۰۶ camview بصورت : ۹۸۷۶۵۴۳۲۱۰ می باشد 

بعد از اتصال به این شبکه مجدد اپلیکیشن camview را باز کرده و بر روی آیکون + در بالای صفحه کلیک کنید
صفحه بعد بر روی دکمه add device connected to network کلیک کنید صفحه بعد گزینه next و در صفحه بعدی دوباره گزینه next را بزنید سپس در مرحله بعد بر روی دکمه search device in LAN بزنید و در قسمت search result بر روی آی دی دوربین که نمایش داده شده بزنید. 

در مرحله بعدی نام و آی دی و پسورد دوربین آورده شده که نیازی به تغییرات ندارد.
بعد از این مرحله پنجره دوربین به صفحه اول اپلیکیشن اضافه شده و با کلیک بر روی آن تصویر آنلاین دوربین را مشاهده خواهید کرد. 

در صورتیکه از وایفای داخلی دوربین camview استفاده کنید می توانید با استفاده از گوشی خود تا جایی که این شبکه وایفای جوابگو باشد از آن دور شوید که این مانند تمام شبکه های وایفای بستگی به محیطی که در آن هستید دارد اما در صورتیکه نیاز دارید دوربین مخفی ۰۶ را به مودم کانکت کنید در پست بعدی فیلم و توضیحات نحوه انجام این کار را مشاهده کنید.

چطور دوربین camview رو به مودم کانکت کنم
, , , ,
نوشتهٔ پیشین
Luna کوچک‌ترین دوربین 360 درجه دنیا
نوشتهٔ بعدی
راهنمای اتصال دوربین به مودم در برنامه CamView

پست های مرتبط

فهرست