دوربین امنیتی Canary Flex HD

اخبارفناوری

با استفاده از دوربین Canary Flex امنیت بیشتری را برای خانه خود به وجود آورید. دوربین امنیتی Canary Flex HD اولین دوربینی است که هم در خانه و هم در بیرون از خانه یا ویلا مورد استفاده قرار می گیرد. این دوربین در برابر هوای بارانی و یا آفتابی کاملا مقاوم است، بنابراین شما می توانید در هر مکان و با زاویه دلخواه خود این دوربین را نصب کنید. و از دیدن تصاویر با زاویه دید مناسب لذت ببرید.

این دوربین دارای یک لنز قدرتمند برای خلق ویدیوهای خیره کننده و جذاب با کیفیت HD می باشد و همچنین با استفاده از سنسور های دید در شب شما می توانید تصاویر را در شب و یا در مکان های تاریک با کیفیت مشاهده کنید و از اتفاقاتی که رخ می دهد با خبر شوید.

با دوربین امنیتی Canary Flex HD شما می توانید هنگامی که در منزل حضور ندارید از طریق دستگاه تلفن همراه هوشمند خود اتفاقاتی که رخ می دهد بصورن آنلاین مشاهده کنید و همچنین از طریق مکالمه دو طرفه با اشخاصی که در داخل و یا خارج از خانه تان قرار دارند صحبت کنید. این دوربین دارای پایه گردان ۳۶۰ درجه نیز می باشد، Canary Flex پاسخی به تمام مشکلات امنیتی خانه شما است.

دوربین امنیتی Canary Flex HD

ویدیو دوربین امنیتی Canary Flex HD

این مطالب را هم بخوانید : 

[siteorigin_widget_vc so_widget_data=”{"widget_class":"SiteOrigin_Widget_PostCarousel_Widget","widget_data":{"title":"","default_thumbnail":0,"default_thumbnail_fallback":"","image_size":"sow-carousel-default","posts":"","_sow_form_id":"9415906935c27b28cb9362614215424","_sow_form_timestamp":"1546107707772"}}”]
, , , , , ,
نوشتهٔ پیشین
دوربین امنیتی وایرلس FLIR FX
نوشتهٔ بعدی
دوربین امنیتی و هوشمند Netgear Arlo

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست